FACEBOOK

Üle 40-aastaste naiste vajadus B12-vitamiini järele

Üle 40-aastaste naiste vajadus B12-vitamiini järele

Fakt: naised vanuses 40–60-aastat kannatavad B12-vitamiini puuduse all 4% ja veelgi suurem protsent kauni soo esindajatest eirab selle puudumise murettekitavaid sümptomeid. Kas soovite omada ilusaid juukseid, tervet nahka ja stabiilset närvisüsteemi? Siis lugege seda artiklit.

VITAMIIN B12 PUUDUS
Tihtipeale me igapäevases saginas ei kuula oma keha signaale, ignoreerides neid või omistades väsimuse ja peavalu stressile. Nοh "Nii lihtsalt!" ta teab kindlalt, et üle 40-aastase naise kehva tervise põhjus peitub palju sügavamal. Räägime teile 14 sümptomist, mis räägivad B12-vitamiini puudusest habras naisorganismis. See οn väga ohtlik!

PERNISIALNE ANEEMIA
Peapööritus ja koordinatsiooni kaotus
Nendel naistel, kes pöörduvad pearingluse kaebustega kõige sagedamini neuroloogi poole, on B12-vitamiini tase suurusjärgu võrra madalam. Kuna tsüanularbaamiin mõjutab müeliinivaba närvisüsteemi, tavaline on täis mittekonkureerivat närvivõimet ning sagedasi reservatsioone ja võistlemise tõendeid ei järgita.


Probleemid küüntega ja ebatervislik voolüüs
Kas juuksed on kaotanud oma endise sära, muutunud rabedaks, õhukeseks, haruldaseks? Küüned muutuvad peenikesteks, murduvad, lagunevad? Kõik see viitab väärtusliku B12-vitamiini puudumisele.


Lihaste nõrkus
Närvisüsteemi mõjutades põhjustab tsüanobalamiini puudus mitte ainult üldist väsimust, vaid tõelist lihasnõrkust!

Õhupuudus
See ebameeldiv sümptom on üks B12-vitamiini puudusest põhjustatud aneemia tagajärgi. Ebapiisav hemoglobiinikogus raskendab hapniku transportimist kudedesse, sundides kopsud töötada üle võimekuse taset, et rahuldada organismi hapnikuvajadust.

Nägemishäired
Rasketel B12-vitamiini puuduse juhtudel on kahjustatud nägemisnärv ja võrkkesta veresooned, ilmneb kahekordistumine, hägustumine, "kärbse" värelemine silmade ees ja isegi ajutine pimedus.

Pidev väsimus
Ei ole piisavalt hemoglobiini - pole piisavalt hapnikku. Hapnikku pole piisavalt - siin on teil pidev soov magada. Tsüanobalamiini puudumise tõttu nõuab naise keha aeg-ajalt puhkust, isegi kui olete korralikult maganud.

Naha kahvatus
Ükski plaaster silmade all ei päästa! Tüütavatest sinikatest ja kahvatu nahast vabanemiseks soovitame kontrollida, kas B12-vitamiini kogus on normaalne. Selle puudumine põhjustab osa vererakkude hargnemise ja hävimise häireid, mille tagajärjel vabaneb sapipigment bilirubiin, mis annab sama sünge varjundi.

Kipitus- ja tuimustunne
Üks ebameeldivamaid neuroloogilisi sümptomeid B12 vaegusaneemia korral. Närvihelveste lüüasaamine ja hapnikupuudus väljenduvad jäsemete tuimuses, nendes kipitamises, samuti krampide ilmnemises. Valulike sümptomite vältimiseks soovitame hoida B12-vitamiini taset normaalsena.

Mälu probleemid
Kas vana sõbra nimi ei tule meelde või paned võtmed automaatselt koos käekotiga külmkappi? Õnnitleme, nüüd on aeg kontrollida oma B12-vitamiini taset ja alustada kohe toidulisandiga!

Keele välimuse muutmine
Punane lakitud keel on kindel märk B12-vitamiini puudusest. Vitamiinipuuduse tõttu muutub keele struktuur, see muutub erkpunaseks, justkui lakitud. Justkui see oleks väike, tekib keeles ebameeldiv põletustunne ja maitsemuljete moonutamine.

Meeleolumuutused
B12-vitamiini puudus naise kehas võib süvendada depressiooni, suurendada ärevust ja närvilisust ning põhjustada ka pisaravoolu. Ja kõik sellepärast, et see vitamiin osaleb õnnehormoonide – serotoniini ja dopamiini – tootmises.

Kirg lõhnade vastu
Aneemia põhjustab lõhnade moonutamist. Seega ei tundu lemmikparfüümi lõhn enam nii võluv, aga näiteks värvi või petrooleumi aroom tundub väga meeldiv.

Südameprobleemid
Vereloome funktsiooni rikkumise tagajärjel tekib sagedane tahhükardia, vererõhu langus ja paljud muud sümptomid, mis põhjustavad kardiovaskulaarsüsteemi haigusi. Näib, et lihtsalt on puudu B12-vitamiini ...

Kehatemperatuuri tõus
Harvadel juhtudel võib tsüanokobalamiini puudumisega kaasneda ajutine kehatemperatuuri tõus subfebriili väärtusteni. Ja kuigi see sümptom on iseloomulik nakkusliku protsessi esinemisele kehas, B12-vitamiini annus organismile on ikka hea.

Kui märkate vähemalt mõnda neist ebameeldivatest sümptomitest, soovitame teil kohe abi otsida spetsialistilt. Ja keha loomulikuks B12-vitamiini täiendamiseks kasutage veisemaksa, turska, hiidlest, lõhet, krevette, merevetikaid ja tofujuustu. Need tooted on rikkad kasulike mikroelementide, mineraalide, kuid mis kõige tähtsam - tsüanokobalamiini poolest.

--------------------------------------------
LSP-Cosmetics pakub Teie tähelepanule taimekompleksit "Bioloogiliselt aktiivne Raud + B (В1, В2, В3, В5, В6, В7, В9, В12) ja C rühmade vitamiinid.
https://bit.ly/2XJcaFc
See vitamiinikompleks on mõeldud täiendavaks raua ja vitamiinidega varustamiseks. Raud aitab vähendada väsimust ja kurnatust. C-vitamiin parandab raua imendumist. B-rühma vitamiinid lahustuvad vees ja aitavad kaasa ainevahetuse toimimisele. Koos rauaga mõjuvad B-rühma vitamiinid positiivselt punaste vereliblede ja hemoglobiini moodustumisele. B-rühma vitamiinid aitavad kaasa ka närvisüsteemi ja psüühika normaalsele toimimisele ning vähendavad väsimust ja kurnatust. C-vitamiin ja raud toetavad lisaks immuunsüsteemi normaalset toimimist. Nende toitainetega varustamine on oluline näiteks veeganitele, taimetoitlastele ja sportlastele, aga ka teistele elanikkonna rühmadele vastavalt individuaalsetele vajadustele. Kapsli sisu võib välja puistata ja segada toidu või joogi sisse.
Kasulikud artiklid
Made on
Tilda