Looduslik kosmeetika
Toidulisandid
Looduslik kosmeetika
Toidulisandid
Hoolitsege oma tervise eest
Maksmine ja kättesaamine
Lugupeetud kliendid!

Olukorra riigis halvenemise tõttu seoses koroonaviiruse levikuga tänasest päevast me juurutame kohustuslikku kontaktivaba kohaletoimetamist kõigile tellimustele.


Te saate valida igasugust Teile mugavamat kohaletoimetamist: OMNIVA, DPD, ITELLA!

Täname Teid mõistmise ja koostöö eest!

Maksmine
  • Sularahas
  • Ettemaks arve põhjal (Kontrollige hulgi- või rämpsposti kaustasid, teie e-posti süsteem võib kirjad blokeerida)
Kättesaamine
Tellimust töödeldakse 2 tööpäeva jooksul.
Kaupa on võimalik kätte saada tööpäeviti 9-17.
Kättesaamise võimalused
SmartPOST (pakiautomaat) (2.99 - 6.49 €)
Mugav, kiire ja 100% ilmastikukindel.

Kui sooritada ost tööpäeviti (E-R) enne kella 15:00 on eeldatav kättesaamisaeg järgmise päeval. Reedel peale 15:00, laupäeval, pühapäeval ja riiklikel pühadel sooritatud ostud toimetatakse kliendini ülejärgmisel tööpäeval.

Automaatide asukohad ja lahtioleku kellaajad

Automaatide täitmise kellaajad

NB! Pakki hoitakse pakiautomaadis 7 kalendripäeva alates sinu mobiiltelefonile uksekoodi saatmisest.

Niipea kui pakk jõuab sihtkoha pakiautomaati, saadame paki saaja mobiiltelefonile SMS-teate, kus on kogu vajalik info paki kättesaamiseks.

Paki kättesaamiseks pole automaadi juures vaja teha muud kui sisestada puutetundlikul ekraanil SMSis sisaldunud uksekood – selle peale avaneb õige kapiuks ja pakk ongi käes!
Omniva pakiautomaat (2.99 - 4.85 €)
Eesti suurim pakiautomaadivõrgustik, avatud 24/7.

Kui sooritada ost tööpäeviti enne kella 15:00 on eeldatav kättesaamiseaeg juba järgmisel päeva hommikul 7:30-10:00. Reedel peale 15:00, nädalavahetusel ja riiklikel pühadel
sooritatud ostud jõuavad kohale ülejärgmisel tööpäeval.

Omniva pakiautomaatide asukohad.


NB!Paki peab ära tooma 7 päeva jooksul.

1-2 tööpäeva pärast seda, kui teid on lsp-cosmetics.ee töötaja informeerinud (kas siis telefoni või e-maili teel) tellimuse valmisolekust, saate Te SMS'i, kus on kirjas uksekood ning sellega seonduv informatsioon.
DPD Pickup pakiautomaat või pakipood (2.50 - 4.80, sõltub tellimuse suurusest)
DPD Pickup – Pickup automaat/pakipood on Sulle lähemal, kui arvata oskad!

Kui sooritad ostu tööpäeviti (E-R) enne kella 15:00, on eeldatav kättesaamisaeg järgmisel päeval. Reedel peale 15:00, nädalavahetusel ja riiklikel pühadel sooritatud ostud jõuavad kohale ülejärgmisel tööpäeval.

Pickup punktide asukohad.

NB!

Pakkide kättesaamine on kiire ja mugav! Kui pakk on jõudnud DPD Pickup pakipunkti, saab paki saaja teavituse SMS-sõnumi või e-kirja teel. Pakile saab järgi minna endale sobival ajal!

Pakki hoitakse DPD Pickup pakipunktis seitse kalendripäeva. Kolmandal hoiustamise päeval saadetakse saajale meeldetuletus ning seitsmendal päeval tagastatakse pakk saatjale.
Kosmeetika toodete tagastus on keelatud. Nimelt võlaõigusseadus § 53 lõige 2 punkt 41 sätestab, et 14 päevane tastamis õigus sidevahendi abil ostetud kaubele puudub, kui sellise suletud pakendis asja üleandmine, mis ei ole kõlblik tagasisaatmiseks tervisekaitse või hügieenilistel põhjustel ning kui see on pärast kohaletoimetamist avatud.
Võtke meiega ühendust
+372 507 7087
LSP-cosmetics@lsp.ee
E-R 9-17
Made on
Tilda