Profimassaažiõli kadakaga

8.00
Massaažiõli kadaka eeterliku õli kõrge sisaldusega lümfimassaaži jaoks. Massaaž õliga kiirendab taastumist pärast suurt füüsilist koormust, vähendab turset ja sobib „raskete jalgade" sündroomi korral. Õli sobib rasvase, aknele kalduva naha hooldamiseks. Kadaka lõhn mõjub värskendavalt unetuse või peavalude korral.

Kasutamine. Sobib igale nahatüübile. Kandke piisav kogus otse vajalikule kohale. Õli ei imendu peaaegu üldse, mistõttu see sobib pikaks taastavaks, lõdvestavaks ja spordimassaažiks.

Koostis (INCI): Paraffinum Liquidum, Juniperus Communis Fruit Oil (Kadakaõli), Tocopheryl Acetate, Citronellol, Linalool, D-Limonene. Ei sisalda säilitusaineid.

Säilitamine. Säilitage kuivas kohas toatemperatuuril. Ärge säilitage otsese päikese käes. Vältige õli külmumist! Võimalik sade ei tähenda preparaadi kõlbmatust.

Üldised hoiatused. Kui on teada ülitundlikkus preparaadi mõne koostisosa suhtes, siis ei tohi seda kasutada. Vältida limaskestadele ja lahtistele haavadele sattumist! Dermatoloogiliselt testitud. Topvet tooteid pole loomadel katsetatud. Originaalretsept. Alla 3-aastastele lastele keelatud.

Maht: 200 ml

Tootja: Tšehhi
Click to order
Made on
Tilda