TRIO ASTAKSANTIIN

52.00
54.90
Astaksantiin nahakreem
Aktiivne nahakreem astaksantiiniga. Astaksantiin on üks võimsamaid looduslikke antioksüdante. Seetõttu täidab kreem mitte ainult barjääri funktsiooni ning kaitseb aktiivselt ka nahka väliste keskkonnamõjude eest. Kreem niisutab, noorendab, hoiab ära vananemisilminguid ja aitab nahal nooruslikuna püsida. Astaksantiini kreem sobib kasutamiseks koos Astaksantiini kapslitega, et saavutada rohkem märgatavaid tulemusi.

Astaksantiin kapslid
Astaksantiin on kõige tugevam praegu teadaolev looduslik antioksüdant, mis lagundab aktiivselt vabu radikaale. Vabad radikaalid põhjustavad paljusid raskeid haigusi. Juba 4 mg astaksantiini tarvitamine päevas vähendab terve rea tsivilisatsioonihaiguste ohtu. Astaksantiin mõjub väga mitmekülgselt – see aeglustab vananemist, tugevdab aju, parandab naha omadusi ja nägemisteravust, aitab vähendada II tüüpi diabeedi tekkimise ohtu, mõjub põletikuvastaselt ning parandab immuunsust ja meeste viljakust. Astaksantiin on ka sportlastele sobiv toidulisand. See aitab suurendada vastupidavust ja jõudu, annab energiat ja vähendab väsimust.

Astaksantiin on karotenoidide hulka kuuluv punane toiduvärv, mida saadakse magevees elavatest mikrovetikatest Haematococcus Pluvialis. Vetikad toodavad seda värvainet kaitseks tugeva UV-kiirguse (oksüdatiivse stressi) eest.

Astaksantiini tõhusus on tõestatud terve rea erialaste uuringute ja kliiniliste katsetega.

Astaksantiin kätekreem
Astaksantiin on üks tugevaimatest looduslikest antioksüdantidest. Tänu sellele kreem ei täida ainult barjäärifunktsiooni, vaid ka aktiivselt kaitseb väliskeskkonna mõjude eest. Kreem samuti niisutab, taastab, vähendab vananemise ilminguid ning aitab kätenahka toetada nooruslikku välimust.
Click to order
Made on
Tilda