Looduslik kosmeetika
Toidulisandid
Looduslik kosmeetika
Toidulisandid
Hoolitsege oma tervise eest

Isikuandmete töötlemine

LSP Cosmetics OÜ soovib kaitsta veebilehekülje http://lsp-cosmetics.ee (edaspidi veebilehekülg) külastajate privaatsust. Palun tutvuge meie privaatsuspoliitikaga, see aitab teil mõista, kuidas me teie isikuandmeid kasutame.

1) Tarbija annab veebilehel andmeid sisestades ning vastava kinnitusega õiguse koguda ja töödelda Tarbija isikuandmeid (nimi, kontakttelefon, paki kättetoimetamise ja/või kodune aadress, e-postiaadress) ning edastada logistikapartnerile isikuandmeid kauba kohaletoimetamiseks.

2) Veebilehel lsp-cosmetics.ee on õigus kasutada Tarbija e-postiaadressi reklaami ja muu informatsiooni edastamiseks Tarbijale.

3) Tarbijal on igal ajal õigus keelata oma isikuandmete kogumine ning kasutamine, välja arvatud juhul, kui see on vajalik lepingust tuleneva nõude sissenõudmiseks või kauba kohaletoimetamiseks.

4) Elektrooniliste isikuandmete kasutamine otsepostituseks toimub ainult siis, kui Tarbija on selle jaoks andnud eraldi nõusoleku veebilehel lsp-cosmetics.ee .

5) Krüpteeritud andmeside pankadega ostude eest tasumisel tagab Tarbija personaalsete pangatunnuste turvalisuse ja neile puudub ka Veebilehel ligipääs.

6) Meie veeblehe kasutama asudes oled käesolevate põhimõtete ja tingimustega tutvunud ning nendega nõustunud. Jätame endale õiguse vajadusel privaatsuspoliitika üldtingimusi muuta, mitte teavitades sellest kõiki püsikliente.

7)Kliendi esitatud isikuandmeid käsitletakse kui konfidentsiaalset infot ja ei ole lubatud seda infot edastada kolmandatele isikutele, välja arvatud kauba tarbimise, regulatiivse või kohtumenetluse korral.

8)Kontakt
Kui soovite
• küsida isikuandmete teavet,
• teavitada isikuandmete ebatäpsustest,
• küsida, kuidas isikuandmeid kasutatakse,
• paluda lõpetada isikuandmete kasutamine otseturunduse eesmärgil,
• teavitada käesoleva privaatsuspoliitika sätete mittejärgimisest,
siis palun kontakteeruge allpool toodud kontaktandmetel LSP Transit OÜ esindajaga.

E-posti aadress: lsp-cosmetics@lsp.ee
Posti- ja juriidiline aadress:
LSP Transit OÜ
Reg. 12424188
Purje 7-10,
11911 Tallinn, Eesti
Made on
Tilda