Topvet

Topvet

Traditsiooniga pereäri
TOPVET

Firma TOPVETi ajalugu ulatub aastasse 1990, seetõttu võime öelda, et firma TOPVET on traditsioonilise loodusliku kosmeetika ja toidu lisaainete tootja. TOPVET asutati pereettevõttena ja , vaatamata asjaolule, kui inimpotentsiaal juba ammu lahkunud väljapoole perekonda, ettevõtte säilitas sama entusiasmi ja soov töötada, nagu aastaid tagasi. Kõik kosmeetikatooted TOPVET ettevõttel on GMP ja ISO sertifitseerimine. Ettevõte on registreerinud EL kosmeetikatoodete teatamise portaalis (CPNP).

ČSN ISO 22716 : 2008.
See rahvusvaheline standard annab juhised kosmeetikatoodete tootmiseks, kontrollimiseks, säilitamiseks ja tarnimiseks. Need juhised hõlmavad toote kvaliteedi aspekte, kuid ei kata tervikuna ohutuse aspekte tehases töötavate inimeste jaoks ega ka keskkonnakaitse aspekte. Ohutuse ja keskkonna aspektid on tootjafirma sisemised kohustused ning neid võib reguleerida kohalike seaduste ja määruste abil. Need juhised ei ole rakendatavad teadus- ja arendustegevuses ning valmistoodete levitamisel.

ČSN ISO 9001 : 2016.

See standard spetsifitseerib nõuded kvaliteedijuhtimissüsteemile juhuks, kui organisatsioon: a) peab näitama oma suutlikkust pakkuda järjekindlalt tooteid ja teenuseid, mis vastavad kliendi ning kohaldatavatele seadusjärgsetele ja normatiivsetele nõuetele ning b) püüab suurendada kliendi rahulolu süsteemi mõjusa rakendamise kaudu, sh süsteemi parendamise protsessid ja kliendi ning kohaldatavatele seadusjärgsetele ja normatiivsetele nõuetele vastavuse tagamine.

TOPVET sisse viis ja alati rakendab kvaliteedijuhtimise süsteemi toidu lisaainete, ekstraktide, tinktuuride, kosmeetikatoodete, veterinaarravimite arendamise, tootmise, säilitamise ja jagamine (levitamine).
TOPVET garantiid
  • Kõrgemate parameetritega toorainete kasutamine
  • Loodussõbraliku tootmisprotsesside kasutamine
  • BIO TOPVETi tooted ei sisalda naftatooteid
  • BIO TOPVETi kosmeetikatoodeid ei sisalda säilitusaineid, kunstlikke värve, sünteetilisi lõhnaaineid, loomade päritolu koostisosi, GMO tooraineid
  • TOPVETi tooted pole kunagi testitud loomadel, see on keelatud
  • Taaskasutatavate materjalide kasutamine tervist ohustamata
Võtke meiega ühendust
+372 507 7087
LSP-cosmetics@lsp.ee
E-R 9-17
Made on
Tilda